PODSUMOWANIE PÓŁMETKA KADENCJI RADNEGO POWIATOWEGO JAROSŁAWA MARCA

     Zapraszamy do zapoznania się z materiałem przygotowanym przez Radnego Powiatowego Jarosława Marca z okazji połowy kadencji. W poniższym materiale przedstawiony jest zakres prac jaki samorząd powiatowy zrealizował dla poprawy życia codziennego mieszkańców Gminy Lipnica Murowana.

Komentarze   

 
-1 #9 więcej konkretów 2013-10-16 22:05
Panie Jarosławie,

proszę nie podpisywać się pod zadaniami wykonanymi przez inne osoby.

W firmie prywatnej Pan z takim sprawozdaniem to poleciałby do Urzędu pracy szukać nową pracę.

proszę o konkrety, co Pan zrobił?
Cytować
 
 
+3 #8 Irek 2013-05-03 20:30
Brawo!!!!!!!
Cytować
 
 
+6 #7 Marek 2013-05-03 20:29
Zobaczyłem na zdjeciu że jest położony asfalt pod panem Wieciechem,myśl ałem że to Gmina położyła,bo przecież tata pana Wieciecha jakby mógł to by Pana Jarka w kosmos wysłał a on pomimo tego coś robi nie patrzy kto,jak, tylko działa dla gminy.Brawo!Dob rze że jesteście bo ja myślałem że to wszystko Wójt robi,a tu takie rozczarowanie.
Cytować
 
 
+3 #6 ktoś 2013-05-03 11:02
Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Zaangażowany, odważny. Tak trzymaj Jarek
Cytować
 
 
+7 #5 senator 2013-04-27 20:10
brawo panie jarku aby tak dalej
Cytować
 
 
+6 #4 Janusz 2013-04-21 20:51
Ciekawe jak zebrania wiejskie się zakończyły i co wójt zrobi z ściekami bo ja nie mam zamiaru wywozić ich aa i ciekawe jak mnie do tego zmusi z Rajbrotu
Cytować
 
 
+8 #3 DX DO Guest 2013-04-21 20:15
A co kolego serduszko boli ze ktos chce zrobic cos pozyrecznego dla naszej gminy czy zazdrosc sciska posladki ,ze ty niepotrefisz nic osiagnac .?
Ja chce aby bylo wiecej takich ludzi co chca cos dlanas cos zrobic a nie sie tylko DOROBIC i optem mowic ja chcialem ale oni mi nie pozwolili czy braklo mi poparcia a moze pan przewodniczacy niepozwolil!!
Cytować
 
 
-8 #2 Guest 2013-04-19 18:36
od razu widać do czego lipniczaki wykorzystują tą swoją stronę , chyba Wam jednak nie chodzi o dobro gminy.
Cytować
 
 
+9 #1 ks Piotr 2013-04-17 14:36
Dziękujemy Panie Jarku i prosimy o więcej !!!
Cytować